Ana Sayfa       Hakkımızda       Böcek Tespit       Hizmetlerimiz       Belgeler       İletişim
 Çözüm Ortağımız
 

 Ulusal Dernek


 Uluslararası Federasyon


 Uluslararası Gruplar


 
 

Böcek Tespit

KURUMSAL DENETİM SİSTEMİ

Şirketlerin Bayi ve Acentelerinin hizmet sunumunda ki hatalarını tarafsız olarak analiz ederek hizmet veya ürün alanların mağduriyetinin önlenmesine yardımcı olmak şirketin zarara uğramasını önlemek amacıyla yapılan araştırma sonuçları rapor halinde somut kanıtlarıyla tespit edilir.


Periyodik denetimin kalite ve sürekliliğin güvenilir ve tutarlı hale gelmesine rehberlik etmek amacıyla, bayilik sözleşmesinde belirtilmiş amaç ve hedeflere, performans ölçütlerine ve kalite standartlarına göre karşılaştırmak ve ölçmek, kanıtlara dayalı olarak değerlendirmek amacıyla profesyonel araştırma ve denetim sistemi ile mümkündür.

İç Denetim:
Bayilik sözleşmesinde belirtilen kurallara uyulup uyulmadığı, tespit edilen hataların önlenmesi, risk ve zayıflıkların belirlenmesi ve tedbir alınması amacıyla yapılan denetimdir.


Dış denetim: Bayi veya Acentelerin yerel anlamda ticari faaliyetlerinin incelenmesi ve sonuçlarının değerlendirilmesidir.

Finansal yönden araştırılıp güncel mali durum analizi ile sözleşme hükümlerine uyulup uyulmadığı yönünden yapılacak araştırma sonuçlarına göre tedbir almak ve muhtemel zararlardan korunmak amacıyla çalışmalar yapılır.

 

Ahlaki ve hukuki dayanağı olan her türlü araştırmanın müşterilerin hukuki durumuna uygun olarak gerekli hassasiyet içinde kişi/tüzel kişilerin ve şirketlerin iş hayatında ortaya çıkan ihtilaflarının ve sorunların çözümü konusunda profesyonel araştırma yapılır.

Imb Ajans Finans Dedektiflik Danışmanlık Bilgi İşlem Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Tel: +90 216 450 00 19 - [email protected]

Copyright © 2011 IMB DEDEKTİFLİK Tüm hakları saklıdır.